Türgis käidud

Türgi hotelli vaadeSel aastal ei erinenud sügis eriti varasemast – päikesereisi mõte tuli väga hilja ja nii olid valikud piiratud. Üks erinevus siiski on nüüdsest – päikesereisid langevad koolivaheajale, sest Mehis on koolilaps ja Merle natuke õpetaja ametis. Seega olid loomulikult Eestist algavad reisid küllaltki kallid ning välja ka müüdud.
Loe edasi “Türgis käidud”

Maldiivide reis: lisad

Lisaks lihtsalt mõnulemisele, päikese nautimisele, ujumisele ja korallide nautimisele ning söömisele, on siin kuurorti poolt välja pakutud väga palju erinevaid tegevusi ja ekskursioone, mida saab siis kas tasuta või tasu eest kasutada. Kuurorti jutus sai juba mainitud, et lastele on siin lasteklubi, kus Mehis käib ja igal õhtul söödetakse kalu – seda võib kasvõi igal õhtul vaadata ja ikka igav ei hakka. Aga lisaks oleme siin veel päris mitut lisalõbustust kasutanud.
Loe edasi “Maldiivide reis: lisad”

Maldiivide reis: loodus

Loodusest kirjutades tuleb ausalt tunnistada, et meie kokkupuuted Maldiivide loodusega piirduvad ainult Huvahendhoo (või siis Lily Beach) saare looduse imetlemisega. Teisalt – Maldiivide loodusest kirjutades tuleb tegelikult ju peatuda ikka suures osas ainult vees peituva loodusega. Maldiivid asuvad ju keset ookeani ja kogu riik koosneb ainult atollidest ja korallisaartest. Natuke imelik ju on, et keset ookeani on saared, kus kõik see ilu olemas on, aga nii see on ja imetlemist on siin nii palju, et kui tahta imetleda ja avastada, oleks vaja kaks aastat siin vees veeta, mitte kaks nädalat. Ja ka siis jääks aega väheks.
Loe edasi “Maldiivide reis: loodus”

Maldiivide reis: reis läbi jõululaada

Et kõik ausalt ära rääkida, tuleb alustada päris algusest. Nimelt saab tänapäeval Maldiividele ainult läbi Frankfurdi. Ja, et selline reis on ikka väga väärtuslik, tuleb kasutusele võtta kõiksugu vahendid kindlustamaks, et reisi lõppsihtkohta ikka jõutakse. Seega soovitas Estravel soojalt juba eelneval päeval Frankfurti lennata ja seda vaatamata faktile, et Frankfurdist edasi toimus lend hilisõhtul (samal päeval oleks lausa kaks lendu olnud vist). Loe edasi “Maldiivide reis: reis läbi jõululaada”